• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ХИВ позитив

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Axtrixx

Intern
18 април 2007
16
1
[ame="http://youtube.com/watch?v=5gyoKzoLSQM"]http://youtube.com/watch?v=5gyoKzoLSQM[/ame]

:LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
72
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Positive is better.:LOL:
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Леле, и ова го има на светот!? И поле ние сме заостанат народ :LOL:
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
:isplasen: Leleee zosto bas jaaas :isplasen: :plachko2: Se testirav za HIV i sum negativeeen waaaa :plachko2::plachko2::plachko2: Lugee sto da praam :plache:
. :sadwalk:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,536
Мислења
858,921
Членови
29,941
Најнов член
искра
На врв Дно