1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Xiomi Airdots Global Version

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Spawny, 30 Март 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Spawny

  Spawny
  Gaining Experience

  82
  77
  22 Декември 2013
  Машко
  Genuine Bluetooth Xiomi Mi Airdots Global Version.

  Користени за проба само, ги продавам бидејќи купив два пара.

  Цена 1200 МКД

  viber_image_2020-03-30_11-49-24.jpg
   
 2. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,157
  1,709
  30 Мај 2010
  Како е звукот при разговор ?
  Ехо, дупка, не се слуша, крчи, премногу noice ?
   
 3. Spawny

  Spawny
  Gaining Experience

  82
  77
  22 Декември 2013
  Машко
  Супер е звукот, бас има одличен што мене ми е нај важно бидејќи ги користам за музика повеќе. За разговор се супер, нојс ќенсел имаат и си работи но не којзнае колку, на прометна улица ќе имаат проблем да те слушнат што збориш ако користиш една слушалка со двете е малку подобро, но пак е далеку од тоа да користиш мик на тел.
   
 4. Spawny

  Spawny
  Gaining Experience

  82
  77
  22 Декември 2013
  Машко
Слични теми
 1. bandrej
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,595
 2. it_boy
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  933
 3. mnikolce
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,738
 4. 7n00dle7
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  625
 5. mnikolce
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  948
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...