1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

XIOAMI MI 8 LITE

Дискусија во форумот 'Додатоци' започната од tonii29, 31 Јули 2019.

 1. tonii29

  tonii29
  Intern

  2
  1
  4 oктомври 2018
  Машко
  LUJGE SUM ZADOVOLEN OD TELL XIAOMI MI 8 LITE kaj da najdam maski futroli ima nekoja mobilara vo MK sto drzi? Prasav na povejke mesta mi rekoja tel vil nov relativno baraj od net SOVET NEKOJ DA NE PORACVAM OD NET
   
  На mnikolce му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Canibalot

  Canibalot
  Gaining Experience

  64
  81
  29 Јуни 2016
  Машко
  [​IMG]
   
  На Draynor, Скоти, Astro и уште 7 други им се допаѓа ова.
 3. Canibalot

  Canibalot
  Gaining Experience

  64
  81
  29 Јуни 2016
  Машко
  Пробај тука Mi Store се претставуваат како овластени дистрибутери за Шаоми. Сеа брзо отворија и Шаоми продавница во ГТЦ.
   
  Последна промена: 31 Јули 2019
 4. marv

  marv
  Practice makes perfect

  2,157
  1,450
  5 oктомври 2007
  Машко
  Futrola Safeguard Xiaomi Mi 8 lite black | Мегамобил
  Ili
  Zelen Pazar.

  Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
   
  На Astro и tonii29 им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Pece Elektronika
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  4,202
 2. mihovkris
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,003
 3. mihovkris
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  377
Вчитување...

Сподели

Вчитување...