Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Xiaomi Watch S1 црн

Статус
Затворена за нови мислења.

Futurelakimens

Practice makes perfect
12 април 2017
1.907
1.244
Futurelakimens додаде нов оглас:

Xiaomi Watch S1 црн - Проценка

Саатот е купен пред 4-5 месеци од Сетек, гаранција има само незнам дали ќе ја најдам.

Има 2 ремчиња, без гребнатинјка е. Батерија држи по 6-7 дена во зависност од тоа колку сте активни со вежбите.

Детали за саатот:

Видете го целиот оглас...
 

Futurelakimens

Practice makes perfect
12 април 2017
1.907
1.244
извинете, заради тоа што не најдов соодветна алтернатива на саатот, се тргна од продажба
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.999
Мислења
972.975
Членови
35.347
Огласи
2.934
Најнов член
petkovskamilena
На врв Дно