Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Xiaomi Viomi S9 роботска правосмукалка

Статус
Затворена за нови мислења.

Ficho

Gaining Experience
9 јули 2015
380
273
Скопје
www.pzuortomedika.com.mk
Ficho додаде нов оглас:

Xiaomi Viomi S9 роботска правосмукалка - 28.000 ден.

Се продава горенаведената роботска правосмукалка купена од Smartus на 30.09.2021 - та година. Се продава заради апгрејд. Има мали грепки по горната површина од шетањето низ домот. Останатиот дел нема козметички оштетувања. Доаѓа со резервни ќеси, филтри, главна четка и не сум сигурен за додатна четка дали имам резервна. Гаранција преостаната уште 5 месеци т.е. до 30.09.2023 - та година. За додатни информации и слики во приватна порака.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
45.663
Мислења
946.880
Членови
34.140
Огласи
2.009
Најнов член
Kajko2004
На врв Дно