1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Xiaomi Smart Devices - Дискусија

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од StalkeR, 22 Март 2018.

 1. 123456

  123456
  Gaining Experience

  467
  188
  12 Април 2013
  Машко
  денеш уште 2 нови производа стигнаа aqara cube и aqara smart bulb.

  49597659_361203244663695_4520675292057960448_n.jpg
   
  На aleksandardespotovikj му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Misko6000

  Misko6000
  On your way to fame

  683
  681
  5 Април 2015
  Машко
  Пази кјубот кога ќе го местиш да уклучи нешто со слајд, со мало помрднување несакајќи ќе го уклучиш уредот кој е наместен

  Sent from my MI 5X using Tapatalk
   
 3. 123456

  123456
  Gaining Experience

  467
  188
  12 Април 2013
  Машко
  Еве јас го средив, во ми хоме намести временска зона белград зс скопје го нема, направи фабричко ресетирање на камерата и конектирај пак одново на ми хоме треба да се среди тогаш.
   
  На Sharlovski му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Misko6000

  Misko6000
  On your way to fame

  683
  681
  5 Април 2015
  Машко
  Во Mihome или camera settings местиш?

  Sent from my MI 5X using Tapatalk
   
 5. 123456

  123456
  Gaining Experience

  467
  188
  12 Април 2013
  Машко
  Во ми хоме нема како што гледам.
  ама се изгледа кога прави апдејт може треба фактори ресет да се направи, затоа и се сменил часовникот по нашки.


  како се подредија нарачкиве секој ден по 1 стигаше.
  Топломерот гола вода, не ја покажува точноста на степените во споредба со стандард топломер

  50314492_1199320303550905_1517925331707625472_n.jpg
   

Сподели

Вчитување...