Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Xiaomi Redmi Note 9

Mr.Jack

Gaining Experience
9 февруари 2008
732
486
Mr.Jack додаде нов оглас:

Xiaomi Redmi Note 9 - 5.500 ден.

Се продава одлично сочуван Xiaomi Redmi Note 9 без гребнатинки.

4 GB + 2 GB RAM
Octa-core Max 2.00GHz CPU
128 GB интерна меморија
6.53 инчи екран
48MP камера
5020mAh батерија


Батеријата држи долго, го добивате со оригинален полнач и неколку маски, некои неотпакувани

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.663
Мислења
946.887
Членови
34.141
Огласи
2.009
Најнов член
Paleyrenk
На врв Дно