1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Xiaomi Redmi Note 7 so 1.5 god garancija

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Torte Mobile, 17 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  261
  255
  17 ноември 2015
  Машко
  Xiaomi Redmi Note 7 so 1.5 god garancija od telekom
  64/4 GB verzija i 48mpx kamera
  Fabricki dual sim neverlock

  Ne e indiskata verzija kako sto ja prodavaat vo mobilarite so 12mpx i so 32/3

  8500 den

  device_in_the_box_2.jpg
   
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  261
  255
  17 ноември 2015
  Машко
  Neka smenat vo naslov Note 7 admin moderator
   
 3. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  261
  255
  17 ноември 2015
  Машко
  Продаден за 8к на марко од форум

  Може клуч
   
  На Marko Davkovski и mnikolce им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. omegaRED
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,668
 2. spiritBreaker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  476
 3. Martinovski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  957
 4. Emil Nikolovski
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  2,772
 5. olikomerc
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  609
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...