1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Xiaomi Redmi Note 5 (4/64) black

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од bandrej, 13 Јуни 2019.

 1. bandrej

  bandrej
  Gaining Experience

  145
  164
  9 Март 2016
  Машко
  Ако може проценка за телефонот. Тотално е сочуван без точка оштетување, цело време користен со силиконска маска и заштитно стакло. Комплет со кутија и полнач. Без гаранција.

  Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
   
 2. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  429
  239
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  ako navistina go podaruvas, bi go zel :)
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
 3. bandrej

  bandrej
  Gaining Experience

  145
  164
  9 Март 2016
  Машко
  Грешка, проценка :)

  Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
   
 4. Tomislav96

  Tomislav96
  On your way to fame

  789
  864
  7 Февруари 2013
  Машко
  Програмер
  6000 7000 би рекол :)
   
  На mnikolce му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. omegaRED
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,670
 2. spiritBreaker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  476
 3. olikomerc
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  609
Вчитување...

Сподели

Вчитување...