1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Xiaomi Redmi Note 4x 3GB ram 32GB Champagne Gold

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Musho, 25 Декември 2017.

 1. Musho

  Musho
  Gaining Experience

  102
  293
  9 oктомври 2013
  Машко
  Продавам Xiaomi Redmi Note 4x златна боја, верзија со 3GB рам и 32 GB внатрешна меморија.
  Користен од почеток со маска и заштитна фолија,нема никакви знаци на оштетување.
  Има уште 1,5 година гаранција,го продавам зошто не се навикнав никако на 5,5 инчи се враќам на 5 :D
  Цена 9500
  Screenshot_2017-12-25-12-00-14-789_com.android.settings.png

  Screenshot_2017-12-25-12-00-14-789_com.android.settings.png Xiaomi_Redmi_Note_4x__gold__Ram_4gb__64gb_DECA_CORE_.jpg
   
  На Molec му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Musho

  Musho
  Gaining Experience

  102
  293
  9 oктомври 2013
  Машко
 3. Musho

  Musho
  Gaining Experience

  102
  293
  9 oктомври 2013
  Машко
 4. Musho

  Musho
  Gaining Experience

  102
  293
  9 oктомври 2013
  Машко
  Bump


  Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
   
 5. Musho

  Musho
  Gaining Experience

  102
  293
  9 oктомври 2013
  Машко
 6. Musho

  Musho
  Gaining Experience

  102
  293
  9 oктомври 2013
  Машко
 7. Musho

  Musho
  Gaining Experience

  102
  293
  9 oктомври 2013
  Машко
 8. Musho

  Musho
  Gaining Experience

  102
  293
  9 oктомври 2013
  Машко
  Up

  Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
   
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  474
 2. Martinovski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  957
Вчитување...

Сподели

Вчитување...