1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Xiaomi Redmi 7

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 29 Март 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,685
  14,259
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продавам комплетно исправен и многу малку користен мобилен телефон Xiaomi Redmi 7 (Global Version) Eclipse Black 3GB RAM 32GB storage, Dual SIM + заштитно стакло. Купен е во Октомври 2019, користен е помалку од 2 месеци и потоа седи во кутија. Под гаранција до Октомври 2021 година.

  20200328_141105.jpg 20200328_141046.jpg

  Цена, фиксна: 5500 денари
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 29 Март 2020
  На GGTT1 и Tenny им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,685
  14,259
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  bump
   
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,685
  14,259
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,685
  14,259
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продаден
   
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  509
 2. PC_GAMER
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  672
 3. Mao
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  869
 4. B@N@N@M@N
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  389
 5. JasSum

  Проценка Xiaomi Redmi 2

  Одговори:
  3
  Прегледи:
  391
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...