1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Xiaomi Redmi 6A

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mao, 12 Јануари 2019.

Тагови:
 1. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  911
  453
  5 Јуни 2007
  Машко
  Prodavam Xiaomi Redmi 6A 16GB kupen vo septemvri od VIP, go zemav zasto mi sleduvase, i od togas ne e koristen ni 2 casa efektivno. Ima garancija 2 godini. Crna boja. Cenata e 6000 mkd.

  [​IMG]
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  911
  453
  5 Јуни 2007
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  Mao

  Mao
  Gaining Experience

  911
  453
  5 Јуни 2007
  Машко
  Продадено, може клуч
   

Сподели

Вчитување...