1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Xiaomi Redmi 6A Black

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од STEFF, 18 Мај 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  STEFF

  STEFF
  Unstoppable

  1,500
  2,256
  4 Јули 2013
  Се продава нов штотуку земен Xiaomi Redmi 6A црна боја, комплет пакување од вип.
  Гаранција 2 години.

  Цена 5.000 денари. Локација Кисела Вода.

  f4acfce0-275c-434d-bbfb-89416b73e176.jpg
   
  goce03, bugarce и на Banjifiko им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  STEFF

  STEFF
  Unstoppable

  1,500
  2,256
  4 Јули 2013
 3. VerifiedUsers Overlay
  STEFF

  STEFF
  Unstoppable

  1,500
  2,256
  4 Јули 2013
  Моделот е 16/2Gb, neverlock.
  Без замени.

  Последна цена 4.000 денари (под оваа цена не се дава).
  Локација Скопје, Кисела Вода. Можност за праќање по карго.
   
  Dackomkd86, bugarce и на igor_igor им се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  STEFF

  STEFF
  Unstoppable

  1,500
  2,256
  4 Јули 2013
  Продаден.
  Клуч.
   
  На aleksandardespotovikj му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  409
 2. ImTheDude
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  821
 3. StalkeR
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,033
 4. Mao
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  681
 5. B@N@N@M@N
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  328
Вчитување...

Сподели

Вчитување...