1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Xiaomi Redmi 2

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од JasSum, 18 oктомври 2019.

Тагови:
 1. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,769
  1,871
  8 Мај 2007
  Машко
  Користен со нилкин стакло и нилкин футрола. Видливи знаци на користење. Се покажа дека нилкин имаат подобри стакла од маски.
  На фотографиите се познава оштетено заштитното стакло, екранот е ок. Задниот капак е менлив.
  Купен во хајстор. Доаѓа со кутија и полнач.
  Гаранција нема.
   

  Прикачени датотеки:

 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,094
  8,393
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Која верзија е? 1/8 или 2/16?
   
 3. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,769
  1,871
  8 Мај 2007
  Машко
  тоа сум превидел.
  1/8
   
 4. Avid

  Avid
  Unbeatable

  3,800
  5,572
  21 Јануари 2009
  1275 денари
   
  На JasSum му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...