Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

XIAOMI POCO F4 GT 5G - AMOLED

Статус
Затворена за нови мислења.

puscyfer

Gaining Experience
10 декември 2010
61
152
puscyfer додаде нов оглас:

XIAOMI POCO F4 GT 5G - AMOLED - 29.000 ден.

Се продава POCO F4 GT 128GB во минт состојба, комплет со кутија и сите фабрички елементи.

120W чарџер, силиконска заштитна маска и заштитна фолија за екранот.

Испробан и функционира со телеком 5g мрежата, претпоставувам и на A1.

Фантастичен уред со веројатно најдобриот звук што сум го чул од смартфоун, се продава поради веке нарачан Zenfone 9 прцул од телефон.

Спецификации:

CPU/RAM:

Snapdragon 8 Gen 1 - 8 GB LPDDR5 RAM + UFS3.1 Storage

Екран:

6.67 inches (16.94 cm)395 PPI, AMOLED 120...

Видете го целиот оглас...
 

puscyfer

Gaining Experience
10 декември 2010
61
152
Се шуња на царина новиот телефон, затоа го продавам овој. Не сум за замени.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.349
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно