1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Xiaomi Note 5

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Zippo, 31 Јули 2018.

 1. Zippo

  Zippo
  On your way to fame

  788
  703
  22 oктомври 2014
  Data Analyst
  Xiaomi Note 5 4/64. Мора да има гаранција.
   
 2. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,255
  6,386
  27 Март 2014
  На Zippo му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Zippo

  Zippo
  On your way to fame

  788
  703
  22 oктомври 2014
  Data Analyst
  Купено, може клуч
   
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  464
 2. Emil Nikolovski
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  2,754
Вчитување...

Сподели

Вчитување...