1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Xiaomi Mijia Smart Gateway

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Delicon, 16 Септември 2019.

 1. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  759
  182
  10 Јуни 2007
  Продавам Xiaomi Mijia Smart Gateway.
  Користен е не цел месец. Како нов е, без знаци на користење.

  Цена: 1.500ден.

  6FA571AE-5D79-490C-8C31-418CF00230FC.jpeg

   
  Последна промена: 16 Септември 2019
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  759
  182
  10 Јуни 2007
 3. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  759
  182
  10 Јуни 2007
  Продадено.
   
Слични теми
 1. dimsa
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,321
 2. StalkeR
  Одговори:
  63
  Прегледи:
  4,212
 3. Ficiani
  Одговори:
  875
  Прегледи:
  60,850
 4. DonFrozex
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,366
Вчитување...

Сподели

Вчитување...