1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Xiaomi MiBand 2 (Global Version)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од тотето, 11 Јануари 2017.

 1. тотето

  тотето
  Спамер

  705
  673
  4 oктомври 2011
  Машко
  Целосно исправен, носен 2 месеци, со по некоја гребнатинка и повеќе ептен ситни мали гребнатинки. Меко е стаклото, од се се греби. Не е никогаш изложен на влага.

  Повеќе инфо на: http://www.geekbuying.com/item/Xiao...th-OLED-Display-Touch-Key---Black-372112.html

  [​IMG]

  [​IMG]

  Овде се гледа гребнатинката убо. Сатот е така сечен изгледа го фатив сред гасење.
  [​IMG]

  [​IMG]

  Цена: 1300мкд
   
 2. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,368
  2,977
  4 Септември 2008
  Сеа некој го гледа жолтото подарувам и крши прсти за резервира што побрзо.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,083
  25,370
  4 Септември 2008
  Резервирај на 2-3 дена ако не ти е проблем, незнам дали ќе го најдам одма човекот бараше вакво нешто.
   
 4. тотето

  тотето
  Спамер

  705
  673
  4 oктомври 2011
  Машко
  Се извинувам, грешно прочитав. Тргнато тагот за подарување .

  Ете уште една слика од гребнатинките. Не се приметуваат воопшто при секојдневна употреба.
  [​IMG]

  psyside е резервиран за 2-3 дена, ако има друг заинтересиран нека си резервира за после тоа.
   
 5. тотето

  тотето
  Спамер

  705
  673
  4 oктомври 2011
  Машко
 6. тотето

  тотето
  Спамер

  705
  673
  4 oктомври 2011
  Машко
  Можи да се смени на Продадено
   

Сподели

Вчитување...