1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Xiaomi Mi4

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од mnikolce, 3 Април 2020.

 1. mnikolce

  mnikolce
  On your way to fame

  605
  534
  27 oктомври 2016
  Купувам Xiaomi Mi4 со скршен дисплеј. Или здрав, ама по цена на скршен :)

  Sent from my MI 6 using Tapatalk
   
 2. mnikolce

  mnikolce
  On your way to fame

  605
  534
  27 oктомври 2016
  Купено од @xCorbe, голема благодарност!
   
  На xCorbe му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. ivan1500
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  5,932
 2. DonFrozex
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  769
 3. DonFrozex
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,369
 4. SpiritBond
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,088
 5. toplel
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  973
Вчитување...

Сподели

Вчитување...