Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Xiaomi Mi Smart Band 6 Activity Tracker Black

Статус
Затворена за нови мислења.

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3.821
5.797
Skopje
Banjifiko додаде нов оглас:

Xiaomi Mi Smart Band 6 Activity Tracker Black - 1.500 ден.

Продавам многу малку користен Xiaomi Mi Smart Band 6. Набргу откако го земав, добив на подарок T-rex pro, и за да не дреме веќе во фиока решив да му најдам нов стопан.
1500 денари.

Погледнете го атачментот 120547


Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно