1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Xiaomi Mi Router 4A 1200AC GigaVersion

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Tomislav96, 7 Април 2020.

Тагови:
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Tomislav96

  Tomislav96
  On your way to fame

  820
  934
  7 Февруари 2013
  Машко
  Програмер
  Се продава Xiaomi Mi Router 4A 1200AC GigaVersion наменет за Глобален пазар, нарачан на 18ти ноември, стигнат некои 30 40 дена подоцна за 30eur. Доваѓа комплет, многу малку користен, за посебна мрежа на паметни уреди, со 1м Cat6 лан кабел и кутијата.

  Јас сум од Скопје, Центар, кога сакате можете да си го подигнете, со карго немам искуство да праќам и не би се нафатил затоа.
  Ви давам лична гаранција од 1 месец.
  Цена 1300 денари.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Tomislav96

  Tomislav96
  On your way to fame

  820
  934
  7 Февруари 2013
  Машко
  Програмер
  Добив повеќе пораки во ДМ, првa од @Enis-Phantom. Резервиран до утре, ако се откаже резервацијата се резервира за @bugarce.
  :)
   
 3. Tomislav96

  Tomislav96
  On your way to fame

  820
  934
  7 Февруари 2013
  Машко
  Програмер
  Продадено, може клуч. Со здравје да си го користи новиот сопственик :)
   
Слични теми
 1. gremlin

  Проценка Xiaomi MI Router 3

  gremlin, 29 Март 2018, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  615
 2. Delicon

  Проценка Xiaomi Router 3G AC1200

  Delicon, 31 Јули 2018, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  2,188
 3. Pej4o
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,172
 4. toplel
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,021
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...