Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Xiaomi Mi Note 10 6GB/128GB

Статус
Затворена за нови мислења.

Goran995

Practice makes perfect
16 ноември 2019
1.155
1.940
Скопје
Goran995 додаде нов оглас:

Xiaomi Mi Note 10 6GB/128GB - Проценка

Одлучив да го сменам телефонот, па да видам дали има заинтересирани. Решив да го сменам (ми здосади) и да купам друг.

Станува збор за Xiaomi Mi Note 10 купен од оператор на 28.02.2020. Нема гаранција.
Користен исклучиво за мои потреби како примарен телефон. Користен со проѕирни TPU маски низ целиот век, на екранот немам ништо ставано никогаш заради закривенио екран (од таму и гребаниците на сликите во прилог).
Нема сменето...

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

Темава е за ПРОЦЕНКА.
 
Последна промена:

psyside

Rising Star
4 септември 2008
30.192
31.330
psyside's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 5 [email protected] + PCCooler X5
Motherboard
Asrock B450 HDV
Storage
970 EV0 Plus 500GB
PSU
Evga 750W BQ
RAM
2x8GB Hyper X Predator@ 3200
Video card
Asus RTX Dual EVO 2060 Super
Case
CM Masterbox E500 with ODD
Mouse
Cooler Master Storm Spawn + Corsair 140/Zalman ZM-F4
Keyboard
Logitech G910
Monitor
Asus PA328Q Pro Art
OS
WIN 10 Pro X64
Топ 3 камера во светот со GCAM, не е најбрз телефон, ама ако ви треба топ камера - буџет ова е тоа.
 

Goran995

Practice makes perfect
16 ноември 2019
1.155
1.940
Скопје
Реков дека нема да спуштам, ама ќе се погазам.
Нова форумска цена - 8000 денари.

Огласот ќе важи до понеделник (31.10.2022)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.115
Мислења
974.840
Членови
35.421
Најнов член
100jan
На врв Дно