1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Xiaomi mi mix2s

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dejan_str, 16 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,147
  4,856
  8 Април 2011
  Машко
  Продавам практично нов пред две недели купен mi mix 2s од А1 со 2 год гаранција. Телефонот нема трага од користење!боја црна.
  Цена 16000 денари фиксно
  Контакт 078272818 Дејан
  minmix2s photo.jpg
   
  На lumixoid, Draynor, gremlin и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,147
  4,856
  8 Април 2011
  Машко
 3. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,147
  4,856
  8 Април 2011
  Машко
 4. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,980
  26,681
  4 Септември 2008
  Како не е продаден, не ми е јасно, за 14.000 ќе сонувате ваков уред.
   
  На gremlin, damil, shifty и уште 3 други им се допаѓа ова.
 5. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,147
  4,856
  8 Април 2011
  Машко
  Не се свесни за дизајнот и општо квалитетот на телефонот. Мене искрено срце ме боли што го продавам но побитно ми е монитор да земам. Ми треба голем монитор за филмови и гејминг за да спасам кеш за нов телевизор воедно.
   
  На gremlin, mnikolce, DaVoRkNe и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. GGTT1

  GGTT1
  Gaining Experience

  382
  292
  1 Февруари 2017
  Машко
 7. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,980
  4,217
  28 oктомври 2008
  Мислам дека ќе помогне некое инфо во врска со гаранцијата. Дали во случај на дефект може трето лице да го однесе во сервис или мораш ти лично.

  Испратено од Mi A1 преку IT.mk форум апликација
   
 8. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,147
  4,856
  8 Април 2011
  Машко
  То појма немам, ако некој знае нека пише.
   
 9. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,147
  4,856
  8 Април 2011
  Машко
  20200122_125731.jpg 20200122_125703.jpg 20200122_125713.jpg
   
  На GGTT1 и DaVoRkNe им се допаѓа ова.
 10. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,147
  4,856
  8 Април 2011
  Машко
  Резервиран за 24 часа.
   
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,147
  4,856
  8 Април 2011
  Машко
  Продаден !треба уште еден ист да ми пристигне ке пишам нахнадно дали ке го продавам.
   
  На GGTT1 и psyside им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. ivan1500
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  5,697
 2. DonFrozex
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,160
 3. nik0la_
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  929
 4. SpiritBond
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,039
 5. toplel
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  511
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...