1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Xiaomi Mi Mix2S 6/64 GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од nik0la_, 11 Февруари 2019.

 1. nik0la_

  nik0la_
  Practice makes perfect

  762
  1,249
  5 Јануари 2012
  Продавам Mi Mix 2S стар 1 месец (користен 2 недели ), земен од Телеком со 23 месеци гаранција, Фул пакување. 24 000 ден.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Ребро, Vlad944, uwemi и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. nik0la_

  nik0la_
  Practice makes perfect

  762
  1,249
  5 Јануари 2012
 3. nik0la_

  nik0la_
  Practice makes perfect

  762
  1,249
  5 Јануари 2012
 4. nik0la_

  nik0la_
  Practice makes perfect

  762
  1,249
  5 Јануари 2012
  21 000 :) up
   
  На gocetan и gOJDO им се допаѓа ова.
 5. nik0la_

  nik0la_
  Practice makes perfect

  762
  1,249
  5 Јануари 2012
  Продаден , може клуч
   
  На gocetan и psyside им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. riki_staff
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  954
 2. ivan1500
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  5,313
 3. Emil Nikolovski
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  2,578
 4. DonFrozex
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  689
 5. DonFrozex
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,747
Вчитување...

Сподели

Вчитување...