1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Xiaomi mi mix 2s

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dejan_str, 15 Декември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,108
  4,816
  8 Април 2011
  Машко
  Нов Xiaomi mi mix2s црна боја од А1 нов под гаранција во комплет ориганално пакување и сите додатоци. Колку би можел да го продадам? Ве молам за проценка
  Ви благодарам.
  Spec Xiaomi Mi Mix 2S - Full phone specifications
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,709
  26,325
  4 Септември 2008
  18
   
  GGTT1, gocetan и на dejan_str им се допаѓа ова.
 3. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,108
  4,816
  8 Април 2011
  Машко
  .Се трга од продажба ве молам клуч.
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,159
  8,540
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Која верзија е 4/64 или 8/256?
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,709
  26,325
  4 Септември 2008
  Не постои 4гб, а и не се продава
   
  На dejan_str му/ѝ се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,159
  8,540
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Шес де....
   
Слични теми
 1. ivan1500
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  5,641
 2. DonFrozex
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  733
 3. Ficho

  Проценка Xiaomi Mi Mix2

  Ficho, 12 Јуни 2018, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  956
 4. DonFrozex
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,110
 5. SpiritBond
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,027
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...