1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Xiaomi Mi Mix 2S - 6GB/64GB -Black

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од cipiripi, 5 Јуни 2019.

 1. cipiripi

  cipiripi
  Gaining Experience

  276
  305
  7 Септември 2010
  Телефонот е потполно исправен, без проблеми и користен е макс. 2 месеца (стар е 4 месеци) и е во супер состојба, како нов (не е паѓан и сл.)

  Оди со фул пакување (ЕУ адаптер, оригиналната футрола + 2 футроли) и гаранција од Анхоч.


  Цена: 18 500 денари.


  Контакт по ПП исклучиво.


  Може замена за Самсунг С10 (евентуално С9+) под услов да е многу сочуван, без гребаници.


  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
   
  На BlackOuttheWoRlD му/ѝ се допаѓа ова.
 2. cipiripi

  cipiripi
  Gaining Experience

  276
  305
  7 Септември 2010
  17500 denari

  Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
 3. cipiripi

  cipiripi
  Gaining Experience

  276
  305
  7 Септември 2010
 4. cipiripi

  cipiripi
  Gaining Experience

  276
  305
  7 Септември 2010
  Клуч. Продаден надвор од форумот.

  Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
   
Слични теми
 1. Oktar

  Продадено Xiaomi Mi Band 2

  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,154
 2. DonFrozex
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,051
 3. ImTheDude
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  811
 4. Luidgi
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  611
 5. filipkir
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  728
Вчитување...

Сподели

Вчитување...