1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Xiaomi Mi Max 3 4GB/64GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Nem_Akata, 21 Мај 2019.

 1. Nem_Akata

  Nem_Akata
  Gaining Experience

  73
  85
  26 Мај 2015
  Машко
  Здраво дечки,

  Се продава нов Xiaomi Mi Max 3 4GB/64GB (купен е денеска - 21.05.19)

  Доаѓа со цело паковање, цакум пакум како од продавница исто.

  Цена 18.000

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Dackomkd86 и DaVoRkNe им се допаѓа ова.
 2. Nem_Akata

  Nem_Akata
  Gaining Experience

  73
  85
  26 Мај 2015
  Машко
  Bumpeddy bump. :(
  17.500
   
Слични теми
 1. DonFrozex
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,080
 2. ImTheDude
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  827
 3. Luidgi
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  638
 4. Enis-Phantom

  Продадено Xiaomi Mi A1 4GB/64GB

  Одговори:
  5
  Прегледи:
  996
 5. cipiripi
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  603
Вчитување...

Сподели

Вчитување...