Продадено Xiaomi Mi Band 2

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Oktar, 11 Јануари 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Oktar

  Oktar
  Guru

  2,674
  6,393
  23 oктомври 2012
  Машко
  Продавам тазе испорачан, неотпакуван, Xiaomi Mi Band 2, црна боја. Нема слики затоа што е во кутија, целофаниран и неодпакуван. Купив два, ми се сменија плановите и потребите, па овој ми останува вишок. Го продавам по цена по која го купив (25,3 УСД = 1475 МКД) плус 25 денари поради заокружување на сумата како би се избегланл непријатниот момент со еј брат немам ситно да ти вратам, а ти си ми дал 1500 денари.
  Screenshot_2.png
   
  На olikomerc, Torte Mobile, NERD. и уште 7 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Oktar

  Oktar
  Guru

  2,674
  6,393
  23 oктомври 2012
  Машко
  Резервирано до петок... 13ти...
   
  На olikomerc и Lokvan им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,112
  2,332
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Ако се откаже, резервирај за мене.

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Unbeatable

  4,707
  5,889
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Ја сака да га зеа
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 5. tupacan

  tupacan
  Practice makes perfect

  1,239
  1,511
  10 Септември 2007
  Машко
  И јас сум заинтересиран. :D
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Tajson

  Tajson
  On your way to fame

  411
  520
  25 Февруари 2016
  Машко
  Ајде групна нарачка ;)
   
  На Misko6000 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. hipo

  hipo
  Practice makes perfect

  1,495
  1,182
  27 Јануари 2011
  Машко
  +1 за групна нарачка.
  Ми Банд е интересантнен дур не излезе Ми паметен часовник
   
 8. NERD.

  NERD.
  Gaining Experience

  1,433
  358
  19 Април 2010
  Машко
  http://m.gearbest.com/smart-watches/pp_438212.html

  На xda има и како да се флешни интернешнл фирмвер.

  едит: грев. осеќам грев. можно е мејкер да го има. не отворајте гиарбест.
   
 9. VerifiedUsers Overlay
  Oktar

  Oktar
  Guru

  2,674
  6,393
  23 oктомври 2012
  Машко
  Прајте си групна нарачка во друга тема! :D :D :D Може кључ, продадено.
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели