• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Xiaomi Mi A3 4/64 GB

Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

mnikolce

On your way to fame
27 октомври 2016
685
544
Гаранција уште 11 месеци
Користен и одлично сочуван

Цена 6000 денари IMG_20210222_110539.jpg IMG_20210222_110606.jpg IMG_20210222_110617.jpg IMG_20210222_110645.jpg IMG_20210222_110720.jpg IMG_20210222_110756.jpg IMG_20210222_110807.jpg IMG_20210222_110819.jpg IMG_20210222_110836.jpg

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #5

mnikolce

On your way to fame
27 октомври 2016
685
544
Повторно на продажба

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,128
Мислења
838,953
Членови
29,038
Најнов член
Aspasija42
На врв Дно