1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Xiaomi Mi 8

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од SpiritBond, 5 Април 2019.

Тагови:
 1. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  284
  591
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
  Продавам Xiaomi Mi8 купен од Али во Октомври 2018. Користен е со заштитна маска и стакло од дента на отварање, го добивате како нов.Моделот е со 64 GB ROM и 6 GB RAM. Доаѓа со оригиналниот полнач и пакување.
  Цена: 16.000 ден
   

  Прикачени датотеки:

  На Garfield', Feelyo, psyside и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  284
  591
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 3. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  284
  591
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 4. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  284
  591
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
 5. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  284
  591
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
  Без замени
  Нова цена: 15.499 ден
   
 6. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  284
  591
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
Слични теми
 1. ivan1500
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  5,740
 2. DonFrozex
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  746
 3. Ficho

  Проценка Xiaomi Mi Mix2

  Ficho, 12 Јуни 2018, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  969
 4. DonFrozex
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,239
Вчитување...

Сподели

Вчитување...