Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Xiaomi Mi 8 Lite 4/64

Статус
Затворена за нови мислења.

'CuoreSportivo

Gaining Experience
9 ноември 2017
55
69
'CuoreSportivo додаде нов оглас:

Xiaomi Mi 8 Lite 4/64 - 5.000 ден.

Продавам одлично зачуван Xiaomi Mi 8 Lite со комплет пакување, кутија, оригинална заштитна маска и сите пропратни додатоци.

Телефонот е потполно функционален, апдејтиран на Android 10 и MIUI 12.

Погледнете го атачментот 127799Погледнете го атачментот 127800Погледнете го атачментот 127801Погледнете го атачментот 127802Погледнете го атачментот 127803Погледнете го атачментот 127804Погледнете го атачментот 127805

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.972
Мислења
972.531
Членови
35.319
Огласи
2.919
Најнов член
kamper
На врв Дно