• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Xiaomi Mi 10t Lite 5G Nov

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Musho

Gaining Experience
9 октомври 2013
103
298
Како што гласи насловот продавам ми 10т лите 5г 6/128 нов земен пред 2 дена.Отворен само да се види дали е се во ред со него,боја Atlantic Blue


Цена 17,000 денари без замени
 

psyside

Rising Star
4 септември 2008
27,801
28,718
psyside's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 5 [email protected] + PCCooler X5
Motherboard
Asrock B450 HDV
Storage
970 EV0 Plus 500GB
PSU
Evga 750W BQ
RAM
2x8GB Hyper X [email protected] 3200
Video card
Asus RTX Dual EVO 2060 Super
Case
CM Masterbox E500 with ODD
Mouse
Cooler Master Storm Spawn + Corsair 140/Zalman ZM-F4
Keyboard
Logitech G910
Monitor
Asus PA328Q Pro Art
OS
WIN 10 Pro X64
Драма зделка
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,027
Мислења
837,036
Членови
28,966
Најнов член
dedecds
На врв Дно