Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Xiaomi 13 Lite 8/256 Black

Статус
Затворена за нови мислења.

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
638
1.109
Скопје
Rejzerot додаде нов оглас:

Xiaomi 13 Lite 8/256 Black - 18.500 ден.

Продавам Xiaomi 13 Lite 8/256,по боја е црн телефонот,купен е од А1 оператор (преку фактура),купен е на 22 Април,од тогаш го користам со фолија и маска,без никакви знаци на користење буквално нов,нема потреба искрено од слики,затоа што телефонот не е ни еден месец користен (полначот и усб кабелот,сеуште не се користени),си доаѓа во фул пакување,работи на сите мрежи.Телефонот нема никакви мани,или проблеми.


Цената е 18500 денари,моментално е најниска цена на пазарот за овој модел.

Контакт...

Видете го целиот оглас...
 

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
638
1.109
Скопје
Последна цена 16500 денари под оваа цена нема да се продава телефонот.
 
Последна промена:

Ficho

Gaining Experience
9 јули 2015
390
282
Скопје
www.pzuortomedika.com.mk
Само да ги предупредам, пошто сметам дека треба да знаат и другите членови, заинтересираните купувачи да бидат претпазливи со продавачот.
 

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
638
1.109
Скопје
Само да ги предупредам, пошто сметам дека треба да знаат и другите членови, заинтересираните купувачи да бидат претпазливи со продавачот.
Што ти направив за да бидат претпазливи?Што ти се извинив дека ми испаднаа обврски и неможам денеска?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.007
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно