Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Xiaomi 12t/redmi note 12

nvidia88

Gaining Experience
16 септември 2010
606
370
Gostivar
nvidia88 додаде нов оглас:

Xiaomi 12t/redmi note 12 - 6.000 ден.

Продавам Redmi note12 4/128gb користен 1 месец со преостаната гаранција од а1, i Xiaomi 12t 8/128gb користен 1 година
Состојба redmi note 12 10/10
Состојба xiaomi 12t 9.5/10
Цена 6к фикс за redmi note 12
Цена 19к со простор за договор

Видете го целиот оглас...
 

nvidia88

Gaining Experience
16 септември 2010
606
370
Gostivar
12t продаден!
Останува redmi note 12...може и замена за подобар со моја доплата
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.360
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно