Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Xiaomi 12 Lite

fis1976

Practice makes perfect
15 март 2016
618
1.220
Скопје
fis1976 додаде нов оглас:

Xiaomi 12 Lite - 9.000 ден.

Со гаранција од А1 до Септември 2024, еден сопственик, не отваран, не сервисиран, со траги на користење (неколку грепки на стакло и на страните), комплет со се што следува фабрички во кутијата, 67W полнач, USB кабел, оригиналната маска + уште една дополнителна. Пожелно лично преземање во Скопје. Цена 9.000 ден. Контакт Пеце 078410948 или во ПП или email.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.792
Мислења
969.390
Членови
35.182
Огласи
2.801
Најнов член
bunce
На врв Дно