Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Xiaomi 12 Lite BLACK 128GB/8GB - Не отпакуван

Статус
Затворена за нови мислења.

theKatmer

Gaining Experience
10 јули 2022
97
110
theKatmer додаде нов оглас:

Xiaomi 12 Lite BLACK 128GB/8GB - Не отпакуван - 22.000 ден.

Телефонот е сосема нов, земен пред околу месец дена од телеком со гаранција.
Како што се гледа на сликите воопшто не е отворена кутијата, оставен е како што е земен, се продава поради купен подобар телефон.
За повеќе информации контактирајте ме во порака.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.497
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно