• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

XFX RX580 4GB OC+

  • Ја почнал/а темата
  • #1

StalkeR

Unbeatable
5 декември 2009
4,392
4,554
Ја продавам картата од насловот, модел GTS XXX. Состојба топ, гејмана е за ворзон последниве 6,7 месеци. Променети падови и паста, функционира беспрекорно.

gpu.jpg

Цена: 14.000 денари.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,009
Мислења
854,585
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно