1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

XFX RX570 8gb

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од tomi, 28 Септември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,838
  9,057
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  XFX-2019

  Половна, без гаранција, во топ состојба, исчистена како нова, нема проблеми со вентилатори. Цена 5000 денари
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,838
  9,057
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
 3. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,838
  9,057
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
 4. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,838
  9,057
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
 5. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,838
  9,057
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
 6. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,838
  9,057
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
Слични теми
 1. tupacan
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  524
 2. BESKO
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  415
 3. Pane24
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  876
 4. borcep
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  718
 5. viksa86
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  611
Вчитување...

Сподели

Вчитување...