• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено XFX Radeon RX 580 GTS XXX

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

pavlestyle

Gaining Experience
9 април 2016
84
89
Се продава XFX Radeon RX 580 GTS XXX. Користена е за гејминг, купена е од нексио, гаранцијата е скоро завршена.
Цена: 20.000
 

Атачменти

Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,565
Мислења
846,629
Членови
29,351
Најнов член
Catcatcat
На врв Дно