1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Xfx 480 4gb & xfx 1000w

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од viksa86, 18 Декември 2018.

 1. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  864
  817
  22 Април 2011
  Машко
  Xfx rx 480 4gb black - 5000 денари. 10 парчиња
  Графичките се половни, гаранција 10 дена.
  Напојување xfx xts 1000w platinum - 6000 денари 2 парчиња.
  Напојувањата се половни со сите кабли, гаранција 10 дена.
   
  gremlin, gOJDO, shifty и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  864
  817
  22 Април 2011
  Машко
 3. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  864
  817
  22 Април 2011
  Машко
 4. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  864
  817
  22 Април 2011
  Машко
 5. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  864
  817
  22 Април 2011
  Машко
 6. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  864
  817
  22 Април 2011
  Машко
Слични теми
 1. psyside
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  407
 2. Вајкинг
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  637
 3. stefan_off
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  280
 4. blackelf
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  353
 5. -={K-O-R-U-N}=-
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  281
Вчитување...

Сподели

Вчитување...