• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Хелоу..

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

mkd.scout

Intern
30 април 2007
9
0
јас сум мкд.скаут..
ме знаат можеби некои од кајгана форумот а можеби и не..
затоа се пријавувам овде со извидничко здраво до сите членови!
се занимавам со се што е поврзано со компјутери..
администрација - сервис..моделирање , едитирање на слики/видеа..дизајн..
обожавам фотошоп ..
а посебен дел е и гејмингот..
паа поздрав!
 

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,673
191
www.zeroscience.mk
Добредојде на форумот mkd.scout, се надевам дека ќе уживаш..

Не заборавај да ги прочиташ правилата

Поздрав. ;)
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
добредојде на форумов... ако обожаваш фотошоп, ѕирни го натпреварот во делот графика. ;)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,792
Мислења
850,520
Членови
29,480
Најнов член
EnemyUnit
На врв Дно