• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Хелоу ту ми

Статус
Затворена за нови мислења.

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
72
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
:dobredojde:
 

paneval

Intern
2 март 2008
178
1
Здраво и рекламирајте го it.com.mk, колку повеке сме толку поинтересно
ПОЗДРАВ
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Welcome!!
 

D

Администратор
31 март 2007
3,298
2,014
www.iwmnetwork.com
Здраво и добредојде на Македонски ИТ форум...

За најголем фраер у маало... само да не си како Тошо кога он е најголем фраер у маало (кога го гаѓаат со фудбал... на кого му текнува) :LOL:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #18

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3,036
203
404
www.igorjanevski.com
Здраво и добредојде на Македонски ИТ форум...

За најголем фраер у маало... само да не си како Тошо кога он е најголем фраер у маало (кога го гаѓаат со фудбал... на кого му текнува) :LOL:

хехехе добро ти беше ова :D:LOL::D
и ги прочитав правилата :bravo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,690
Мислења
855,789
Членови
29,735
Најнов член
agjeka
На врв Дно