• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

[Решено] Хе-хенца

Статус
Затворена за нови мислења.

mihovkris

Practice makes perfect
1 јуни 2016
2,135
1,598
Неготино
au-sine-ti-se-bodes.gif


Сакам место Practice makes perfect да ми пишува au sine pa ti se bodesh.
 

dekomote

Скептик
11 ноември 2014
1,560
3,727
Скопје
dekomote's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 7 3700x + be quiet! Pure Loop 280
Motherboard
MSI MAG X570 Tomahawk
Storage
Samsung NVME 970 Evo Plus 500, Synology DS 411+II
PSU
EVGA Supernova G3 650W
RAM
2x8GB HyperX Fury RGB 3200 CL16
Video card
Gigabyte RTX 3070 Gaming OC
Case
be quiet! Silent Base 802
Mouse
Razer Deathadder V2 Pro
Keyboard
Tada68 w/ Noble Yellows + Tofu65 w/ Kailh Box White
Audio
Presonus Eris 3.5, Sennheiser HD 205, JBL Tune600 BTC
Monitor
Dell S2721DGF 165Hz HDR
OS
KDE Neon
au-sine-ti-se-bodes.gif


Сакам место Practice makes perfect да ми пишува au sine pa ti se bodesh.
1337 denari i qe ti suredime.

Скокнал одамна он откако видел дека 50 годишните се понашаат како тинејџери.

А реално си сака фејспалм емоџи за вакви изнад-ситуација мислења.
 

Fredy

Unstoppable
12 октомври 2014
1,051
2,594
Skopje
Fredy's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7-8700K @5.Ghz /Noctua D14
Motherboard
ASrock Taichi Z370
Storage
970 evo plus 500gb + Kingston A2000 NvMe 1Tb + SSD Samsung 850 pro 256gb
PSU
EVGA SuperNova 750 G3
RAM
2x 8GB DDR4 Kingston HyperX Fury Black @3000Mhz
Video card
MSI 3070 Gaming Trio X
Case
NZXT s340 Elite
Mouse
Logitech G502 Proteus Spectrum
Keyboard
G.Skill Ripjaws KM780 RGB cherry mx brown
Audio
Sennheiser HD 518 + Kurzweil KS40A
Monitor
Asus RoG PG279Q 1440p 165Hz IPS
OS
Windows 10 Pro
На братов никола100 страшно многу му фали внимание.
Ја друго обајснување неам...

Sent from my SM-G975U using Tapatalk
 

nashio

On your way to fame
14 јануари 2011
658
816
Radobor
www.zdravkovski.com
nashio's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 9 5900X
Motherboard
X570 Pro4 ASROCK
Storage
Samsung PRO 980 NVMe, Samsung EVO Plus NVMe
PSU
EVGA Bronze 600
RAM
3200MHz G.SKILL Ripjaws - V F4
Video card
nvidia GTX 1070ti Cerberus
Case
BeQuiet Pure Base 500
Mouse
MX Master 3
Keyboard
MX Keys
Audio
Wharfedale Diamond 8.1 Pro Active
Monitor
Dell UP2716D
OS
Windows 10
Седнале 30 годишни мушкарци на ИТ форум и дискутираат како да ги ентерпретираат смајлињата и да не ги повредат нивните емоци.

Добро бе, има ли во авионот пилот? :D

Епа тоа ти викаат! Сега ме насмеа, ама и во право си исто така. И да манам "Like" или "Hehe" ?!

5turiz.jpg
 

ARMac

Epic
2 октомври 2010
8,351
10,276
Скопје
androgaming.com
ARMac's setup  
Processor & Cooler
R7 2700x + Neptwin V2
Motherboard
Gigabyte B450 AORUS ELITE
Storage
Samsung 970 EVO NVMe
PSU
SilentStorm Icewind 750W
RAM
16GB Kingston HyperX Fury 3200
Video card
XFX Radeon RX 580 - 4GB
Case
Gigabyte C200
Mouse
Bloody v7
Keyboard
Natec Thor 300
Audio
Creative Muvo 2
Monitor
Benq GW2480E IPS + Dell p2219h
OS
Windows 10 Pro
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,100
Мислења
877,657
Членови
30,698
Најнов член
Rado
На врв Дно