Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено xbox series s

Статус
Затворена за нови мислења.

olt96

Gaining Experience
18 јуни 2015
174
177
olt96's setup  
Processor & Cooler
r5 7600x
Motherboard
asrock b85m pro
Storage
1TB NVMe Samsung
PSU
deepcool 860w
RAM
32 gb corsair
Video card
7800xt
Case
Lancool 216
OS
windows 10
Цената не е толку лоша за вакви неблагодарни коментари. 17.000 е конзолата + 3000 и кусур контролер. Зошто да ги даде на 50%?
Дечкото скроз културно си кажа свое мислење, незнам што е толку неблагодарно. Јас веќе ја имам конзолава, али мислам дека сите се сеќаваат на жирафата кога беше 14к нова, па споредуваат со тоа.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.058
Мислења
954.655
Членови
34.477
Огласи
2.284
Најнов член
Mila Andova
На врв Дно