Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Xbox Series S - 2 Joystick + Battery

spytronicmk

Gaining Experience
4 август 2017
125
62
spytronicmk додаде нов оглас:

Xbox Series S - 2 Joystick + Battery - 13.000 ден.

Продавам Xbox Series S 512GB Robot White во одлична состојба, домаќински чуван со помината гаранција. На двата џоистици им се заменети L1/R1 (горните) и функционираат како нови, оставам и резервни копчиња во иднина за замена по потреба.

Може да си активирате Game Pass од препродавачи за ефтина цена и имате одличен избор на ексклузивни игри да ги играте бесплатно.

 • Xbox S со комплет кутија + кутија од вториот joystick
 • 1 x Rechargable Battery, со кабелче се полни на самата...

Видете го целиот оглас...
 

olt96

Gaining Experience
18 јуни 2015
187
208
olt96's setup  
Processor & Cooler
r5 7600x
Motherboard
asrock b85m pro
Storage
1TB NVMe Samsung
PSU
deepcool 860w
RAM
32 gb corsair
Video card
7800xt
Case
Lancool 216
OS
windows 10
Aко би продавал џојстик посебно, пиши ми
 

spytronicmk

Gaining Experience
4 август 2017
125
62
Викенд цена.

14.000 ден. / комплет
12.000 ден. / со еден џојстик
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.298
Мислења
978.033
Членови
35.584
Најнов член
sataniskov
На врв Дно