Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Xbox One

Статус
Затворена за нови мислења.

vladimir171

Gaining Experience
15 ноември 2007
504
320
vladimir171 додаде нов оглас:

Xbox One - 2.000 ден.

Продавам Xbox One 500gb,

Конзолата е исчистена и средена со нова паста и си функционира без проблеми.
Ја продавам без адаптерот за струја.

Цена само за конзолата - 2000 денари
Цена конзола + контролер - 4000 денари

Прифаќам и замена понуди може во пп.

Видете го целиот оглас...
 

vladimir171

Gaining Experience
15 ноември 2007
504
320
Мал апдејт:
Конзола + контролер = 3500
Конзола + 2 контролери 5500
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.674
Мислења
947.022
Членови
34.145
Огласи
2.014
Најнов член
Yadow
На врв Дно