1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Xbox one

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од UnderMyRules, 6 Февруари 2020.

 1. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
  Се продава xbox one купен 2014 јуни месец со 2 рачки 370гб сочуван како нов со игри во дигитална верзија(slika), плус и постари верзии од следниве игри:
  Nba 2k15 16 17 18 19
  Fifa 15-16-17-18

  Цена: 16.000
   

  Прикачени датотеки:

  На salamander му/ѝ се допаѓа ова.
 2. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
 3. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
 4. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
 5. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  183
  27 ноември 2008
  Машко
Слични теми
 1. thexfiles125
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,178
 2. ImTheDude
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  752
 3. ARMac
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  364
 4. kirems
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  364
 5. SpiritBond
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  868
Вчитување...

Сподели

Вчитување...