1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Xbox One S

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Saso PC, 11 Јануари 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Saso PC

  Saso PC
  Gaining Experience

  132
  216
  5 Април 2018
  Машко
  Продавам Xbox one s во одлична состојба.
  Конзолата доаѓа со два џоистика и три игри (UFC, DEUS X, и BATTLE BORN).
  Цена: 16.000 денари
  3.jpg 4.jpg 5.jpg
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Saso PC

  Saso PC
  Gaining Experience

  132
  216
  5 Април 2018
  Машко
Слични теми
 1. Pinceta
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,469
 2. -={K-O-R-U-N}=-
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  604
 3. thexfiles125
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  704
 4. ImTheDude
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  572
 5. ARMac
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  159
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...