• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Xbox One S 1TB

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1,080
1,353
Скопје
Се продава конзолата од насловот, купена е од Анхоч ноември 2018. Доаѓа без игри.
Има една забелешка а таа е неисправен влезен HDMI порт (напоменувам, влезен HDMI, не излезен)
Се останато, вклучувајќи го и контролерот е во безпрекорна состојба.


8000 денари.
 

Атачменти

Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,062
Мислења
861,281
Членови
29,919
Најнов член
ile009
На врв Дно