1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Xbox One Controller

Дискусија во форумот 'PC' започната од igor_bef, 17 Септември 2015.

 1. igor_bef

  igor_bef
  Gaining Experience

  85
  65
  21 Август 2011
  Машко
  Каде може да се купи/нарача Xbox One Controller во Скопје???
   
 2. PandaBomber

  PandaBomber
  Gaining Experience

  371
  480
  13 Јуни 2012
  Машко
  На igor_bef му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ivsss

  ivsss
  V.I.P

  323
  621
  16 Февруари 2012
  Машко
  На igor_bef му/ѝ се допаѓа ова.
 4. igor_bef

  igor_bef
  Gaining Experience

  85
  65
  21 Август 2011
  Машко
  во IDC глеам само xbox360 продаваат, а во анхоч одамна ги немаат на залиха, затоа и ја отворив темава... во секој случај доколку има некој информација нека ја сподели на форумов. ;)
   
 5. PandaBomber

  PandaBomber
  Gaining Experience

  371
  480
  13 Јуни 2012
  Машко
  Јави се во IDC има, 3800 денари.
   
  На igor_bef му/ѝ се допаѓа ова.
 6. igor_bef

  igor_bef
  Gaining Experience

  85
  65
  21 Август 2011
  Машко

Сподели

Вчитување...